Branches

Head office

Baku city, 21b A. Rajabli
mail@muganbank.az
Phone: (+99412) 564 35 11;
Fax: (+99412) 564 21 35
I-V, 9.00-17.00

Map

“Nasimi” Branch

Baku city Bul-bul ave, 53
nasimi@muganbank.az
Phone: (+99412) 596 36 42
Fax: (+99412) 597 45 91
I-V, 9.00-17.00

Map

“Markaz” Branch

Baku city, 11 Javadxan str.
merkez@muganbank.az
Phone: (+99 412) 430 96 76
Fax: (+99412) 430 94 14
I-V, 9.00-17.00

Map

“Garb” Branch

Baku city, 160 E Nizami str.
garb@muganbank.az
Phone: (+99412) 497 48 45
Fax: (+99412) 497 09 85
I-V, 9.00-17.00

Map

“Sharg” Branch

Baku city. H.Javid ave. 13/46А
sharg@muganbank.az
Phone: (+99412) 510 34 81
Fax: (+99412) 510 34 80
I-V, 9.00-17.00

Map

“Binagadi” Branch

Baku city, 2\4 S.S.Axundov str. 
binagadi@muganbank.az
Phone: (+99412) 563-56-47
Fax: (+99412) 563-56-48
I-V, 9.00-17.00

Map

“Dostlug” Branch

Baku city, 51Aga Neymatulla str. 
dostlug@muganbank.az
Phone: (+99412) 465 42 59
Fax: (+99412) 465 42 23
I-V, 9.00-17.00

Map

“Azadlig” Branch

Baku city.8A M.K.Ataturk ave.
azadliq@muganbank.az
Phone: (+99412) 564-11-82; 564-63-31/48/49
I-V, 9.00-17.000

Map

“Paytakht” Branch

Baku city. 190 Murtuz Muxtarov str.
paytakht@muganbank.az
Phone: (+99412) 436 73 70
Fax: (+99412) 596 34 56
I-V, 9.00-17.00

Map

“Bakıkxanov” Branch

Baku city. 5 N. İsmayilov str.  
bakixanov@muganbank.az
Phone: (+99412) 425 62 04 / 05
Fax: (+99412) 425 62 03
I-V, 9.00-17.00

Map

“Khazar” Branch

Baku city, 31 Ataturk ave. 
khazar@muganbank.az
Phone: (+99412) 561 67 03 / 30
Fax: (+99412) 561 67 36
I-V, 9.00-17.00

Map

“Matbuat” Branch

Baku city, Z. Ahmadbayov 2
metbuat@muganbank.az
Phone: (+994 12) 594-52-47
I-V, 9.00-17.00

Map

“Invest” Branch

Baku city, 51 A. Jəmil str. 
invest@muganbank.az
Phone: (+994 12) 433 04 47
Fax: (+994 12) 433 04 48
I-V, 9.00-17.00

Map

“Sahil” Branch

Baku city, 10/3 N. Aliyev str.  
sahil@muganbank.az
Phone: (+99412)464 33 01
Fax: (+99412) 464 33 02
I-V, 9.00-17.00

Map

“Neftchilar” Branch

Baku city, 19 A.Azimzade str.
neftciler@muganbank.az
Phone: (+994 12) 520 36 48
Fax: (+994 12) 520 36 49
I-V, 9.00-17.00

Map

“Narimanov” Branch

Baku city,31 Aga Neymatulla str,
narimanov@muganbank.az
Phone: (+994 12) 514 26 61 
Fax: (+994 12)  566 98 13
I-V, 9.00-17.00

“Absheron” Branch

Khirdalan city, 1 M.Huseynzadeh str.
absheron@muganbank.az
Phone: (+994 12) 342 39 30
Fax: (+994 12) 342 27 67
I-V, 9.00-17.00

“Veraj” Subbranch

Baku city, 179A, S.Rahimov str.
Phone: (+99412)  404 85 32
I-V, 9.00-17.00

“№ 1” Subbranch

Khirdalan city,3, M.A.Rasulzade str. 
Phone: (+99 412) 599-83-26 
I-V, 9.00-17.00

“№ 2” Subbranch

Baku city, 528 E Alasgar Alakbarov str..
Phone: (+99412) 538 44 12
I-V, 9.00-17.00

“№ 3” Subbranch

Baku city. 1057, Zardabi ave.
Phone: (+99412) 431 00 92
I-V, 9.00-17.00

“№ 4” Subbranch

Baku city, 95, Azadlig ave.
Phone: (+99412) 563-56-47
I-V, 9.00-17.00

“№ 5” Subbranch

Baku city, 58, Moskva (Tbilisi) ave.
Phone: (+99412) 431 79 27
I-V, 9.00-17.000

“№ 6” Subbranch

Baku city, 72, Heydar Aliyev ave.
Phone: (+99412) 514 09 21
I-V, 9.00-17.00

“№ 7” Subbranch

Baku city. 132, Azadlig ave.
Phone: (+99412) 440 80 20 
I-V, 9.00-17.00

“№ 8” Subbranch

Sumgayit city, 3 micro district, 56 Heydar Aliyev str. 
Phone: (0186) 52-02-99
I-V, 9.00-17.00

Sumgayit Branch

Sumgayit city,36, 5th micro district
sumgait@muganbank.az
Phone: (+99412) 448 29 10
Fax: (+99418 6) 42-07-78
I-V, 9.00-17.00

“Ganja ” Branch

Ganja city.,26, Javadkhan str.
ganja@muganbank.az
Phone: (+99412) 418 70 33; (+994225) 6 90 16
Fax: (+994225) 2 13 04
I-V, 9.00-17.00

“Ismayilli” Branch

İsmayilli city, 15A, Babek str.
ismailli@muganbank.az
Phone: (+99420 28) 5 12 79
Fax: (+99420 28) 5 15 25
I-V, 9.00-17.00

“Guba” Branch

Guba city, 227, H.Aliyev ave. 
guba@muganbank.az
Phone: (+994169) 5 04 98
Fax: (+994169) 5 04 98
I-V, 9.00-17.00

“Masalli” Branch

Masalli city., H.Aliyev ave.
masalli@muganbank.az
Phone: (+99425 21) 5-30-07
Fax: (+99425 21) 5-30-08
I-V, 9.00-17.00

“Mingachevir” Branch

Mingachevir city, 24B Fizuli str. 
mingachevir@muganbank.az
Phone: (+99424 27) 4-92-14
Fax: (+99424 27) 4-93-14
I-V, 9.00-17.00

“Gazakh” Branch

Gazakh city, 108, H. Aliyev ave. 
qazax@muganbank.az
Phone: (+994 2229) 5 29 76
I-V, 9.00-17.00

“Tovuz” Branch

Tovuz city, 37, Samad Vurgun str.
tovuz@muganbank.az
Phone: (+99422 31) 5 59 30; 5 60 30
I-V, 9.00-17.00

“Barda” Branch

Barda city, Nizami str. 1st floor Barda Hotel
barda@muganbank.az
Phone: (+9942020) 5 70 46; 5 70 56
I-V, 9.00-17.00

“Shamkir” Branch

Shamkir city, 179, Samad Vurgun str. 
shamkir@muganbank.az
Phone: (+9942230) 5 26 01 , 5 26 02
I-V, 9.00-17.00

“Khachmaz” Branch

Khachmaz city, Nariman Narimanov str.
xacmaz@muganbank.az
Phone: (+9942332) 5 08 80
I-V, 9.00-17.00

“Salyan” Branch

Salyan city, 109 Heydar Aliyev ave.
salyan@muganbank.az
Phone: (+9942125) 5 57 00
I-V, 9.00-17.00

“Shamakhi” Branch

Shamakhi city, Heydar Aliyev str.
shamakhi@muganbank.az
Phone: (020)265-07-15; (020)265-07-16
I-V, 9.00-17.00

“Aghjabadi ” Branch

Agjabadi city , Nasimi str.
aghjabadi@muganbank.az
Phone: (021 27) 5 11 40, (021 27) 5 12 40
I-V, 9.00-17.00

Kurdamir Branch

Kurdamir city, 20, M.A.Sabir str. 
kurdamir@muganbank.az
Phone: +9942025 5 03 25; 5 03 26
I-V, 9.00-17.00

“Shirvan” Branch

Shirvan city., 20 yanvar str. 
shirvan@muganbank.az
Phone: +9942121 5 30 22; +9942121 5 24 04
I-V, 9.00-17.00

“Sabirabad” Branch

Sabirabad city, Heydar Aliyev ave.
sabirabad@muganbank.az
Phone: (021 23) 5 92 21, (021 23) 5 90 56
I-V, 9.00-17.00

“Jalilabad” Branch

Jalilabad cty, 176, H.Aliyev ave. 
jalilabad@muganbank.az
Phone: (025 24) 5 05 33, (025 24) 5 05 43
I-V, 9.00-17.00

“Beylagan” Branch

Beylagan city. M.Asadov str.
beylagan@muganbank.az
Phone: (+99421 22) 5 32 15 , 5 32 95
I-V, 9.00-17.00

“Goychay” Branch

Gochay city. 85a, R.Rza str.
goychay@muganbank.az
Phone: (+994 2027) 4 67 72 , 4 67 73
I-V, 9.00-17.00

“İmishli ” Branch

İmishli city. 20 yanvar str.
imishli@muganbank.az
Phone: (+994 2124) 6 63 97 , 6 63 98
I-V, 9.00-17.00

“Lankaran” Branch

Lankaran city, 7, Muzaffar Nasirli str.
lankaran@muganbank.az
Phone: (+99425 25)5 14 19 , 5 14 97
I-V, 9.00-17.00

“Saatli” Branch

Saatli city, 207 D, Heydar Aliyev ave, 207D
saatli@muganbank.az
Phone: (+9942128) 5 28 46; 5 28 51
I-V, 9.00-17.00

“Zagatala” Branch

Zagatala city,92,  Heydar Aliyev ave. 
zagatala@muganbank.az
Phone: +9942422 5 65 59
I-V, 9.00-17.00

“Shaki” Branch

Shaki city,73, H.Aliyev ave.
shaki@muganbank.az
Phone: +994242442325; +994242442358
I-V, 9.00-17.00

“Goranboy” Branch

Goranboy city. 44, H.Aliyev ave.
goranboy@muganbank.az
Phone: (+99422 24) 5 35 60/ 5 35 61
Fax: (+99412) 464 33 02
I-V, 9.00-17.00

“Ujar ” Branch

Ucar şəh. 44, Oghuz küç.
ujar@muganbank.az
Phone: (+9942021) 3 00 33
Fax: (+9942021) 3 00 33
I-V, 9.00-17.00